O FIRMĚ

OK-ORTHOS s.r.o. Cheb je česká výrobní firma jejíž program je zaměřen na výrobu klasického, typicky českého zboží s dlouholetou tradicí. Tímto zbožím jsou lázeňské oplatky, které neodmyslitelně patří ke koloritu a atmosféře lázní. Naše firma působí na trhu od roku 1994 a její sídlo je umístěno v centru trojúhelníku, který je tvořen třemi významnými českými lázeňskými centry - Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Svými produkty zásobujeme nejen lázeňská centra západních čech ale i celou Českou republiku, kde máme na 300 odběratelů. Od roku 1997 vyvážíme do SRN a na Slovensko. Naše výrobky ochutnali i zákazníci v USA.
Historie lázeňských oplatek sahá až do druhé poloviny 18. století /1785/, kdy došlo k první výrobě lázeňských oplatek v okolí Karlových Varů. V průběhu 19. století dochází k významnému rozvoji výroby a zakládá se tak velmi ceněná a dlouhodobá tradice. Naše firma na tuto tradici vonných lázeňských oplatek, které v historii ochutnaly i takové osobnosti jako J.W. Goethe, F. Schiler, W.A. Mozart a řada panovníků i kulturních osobností tehdejší Evropy, v současném období navázala a má zájem tuto oblast dále rozvíjet.

Výrobní sortiment firmy OK ORTHOS s.r.o. Cheb tvoří tři základní produkty:
- klasické spékané lázeňské oplatky s cukrovým posypem
- klasické krémové oplatky
- luxusní trojhránky s náplní

Naše zboží nabízíme zákazníkům ve velkém balení /175g a 200g/ a v malém balení /75g/ s průměrem oplatky 13cm. Právě tímto malým balením se i historicky vracíme k počátkům vzniku lázeňských oplatek, protože původní oplatky vznikající v malých rodinných firmách měly právě rozměr 13cm.

Na následujících stránkách vám představujeme detailně celý sortiment naší výroby a věříme, že si z něho jistě vyberete.

2004 © OK-ORTHOS s.r.o. Cheb ~ webmaster: netidentity.cz